MAY GLOBAL MEDİKAL

MAYHEAL

MAYHEAL Dezenfektan

MAYHEAL® insanlara faydalı olmak, sağlık sektörüne ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmak için Alkol içermeyen dezenfektan grubunda üretim ortaklığı ile yurt dışına ihraç etmeyi ve alanında en iyisi olmayı hedeflemektedir.

MAYHEAL Maske

MAYHEAL® , Kocaeli’ de bulunan 2.200 m2 kapalı alanda faaliyette olan fabrikamızda , full otomatik üretim hattı ile el değmeden ayda 18.600.000 yılda 220.000.000 adet üst düzey 5 katlı, 3 katlı ve N95 maske üretim kapasitesine sahiptir.

MAYHEAL® Elastik Sargı Bezi

MAYHEAL® Elastik Sargı Bezi, hafif kompresyon gerektiren vakalarda destekleyici olarak kullanılmakla beraber, yumuşak/hafif destek gerektiren incinme vakalarında da kullanılır. Elastik yapısı cildin sıkı bir şekilde sarılmasını sağlar. Yaraya yapışmayan özel yumuşak dokusu sayesinde son derece konforludur. Gözenekli yapısı sayesinde yaranın ve cildin hava almasını sağlar.

MAYHEAL® Sterilizasyon Kağıdı

MAYHEAL® Sterilizasyon Kağıdı, sterilizasyon uygulamaları için bir paketleme çözümü olarak tasarlanan sterilizasyon ruloları, tıbbi cihazın sterilizasyon sonrasından kullanımına kadar mikroorganizmalardan güvenli korunmasını sağlamaktadır.

MAYHEAL® Tıbbi Esnek Nonwoven Flaster

MAYHEAL® Tıbbi Esnek Nonwoven Flaster, tıbbi malzemelerin cilt üzerine sabitlenmesinde kullanılır. Hassas ciltler için ve esneme gerektiren eklem bölgelerinde kullanım için uygundur. Tek taraflı esneme özelliğine sahip Non-woven kumaştan üretilmiştir. Uzun süre sabitleyebilen güçlü akrilik yapışkana sahiptir. Yapışkanı kullanım sonrasında atık bırakmaz. Arkasındaki 1cm’lik kareler sayesinde düzgün kesilebilme özelliğine sahiptir. Hava geçirgendir, cildin hava almasını sağlar. X-Ray geçirgendir, plaster ile röntgen çekimine uygundur.