ÖNCE İNSAN VE İNSAN SAĞLIĞI

May Global Medikal

Sağlık alanında 20 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın en büyük firmalarının Türkiye temsiliyetlerini başarı ile yapmış ve halen bu iş ilişkisini devam ettirmektedir.

Biz Kimiz ?

May Global Medikal Tic. A.Ş.
İnfüzyon Sistemleri Yönetimi, Ameliyathane Cerrahi El Aletleri, Yoğun Bakım Solunum Cihazları , Yara Bakım, Hastane Demirbaşları ve Ekipmanları, Medikal Tekstil, Dezenfektan Portföyü, Enteral Beslenme Ürün Grupları, Algoloji Ağrı Yönetimi, Ortopedi ve Rehabilitasyon, Laboratuvar Ekipmanları ve ihtiyacınız olan tüm diğer medikal ürünler ile ilgili çözümler sunuyoruz. Medikal ürünlerin yanı sıra İlaç ihracatı, Sağlık Turizmi ve MAYHEAL markası ile Medikal sarf malzemeleri üretimi yapmaktadır.

20 yılı aşkın tecrübe

Medikal sektöründe 20 yılı aşkın tecrübemiz ile yolumuza devam ediyoruz.

En İyi

Türkiye’de bulunan İlk10 Medikal Firması ile işbirliği yapıyoruz.

En büyük

Medikal ürün ithalat ve ihracatında en büyük firmalardan biriyiz.

Çözüm Sunuyoruz

Tüm Medikal ürünler ile ilgili çözümler sunuyoruz.

Görev ve Sorumluluk Alanlarımız

May Global Medikal, Türkiye Sağlık Bakanlığı çatısı altında ve İhracatçılar birliği üyesi olarak, sağlık kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu ürün tedariğini ve tüm operasyonel süreçlerini sağlamaktadır.

Geçmişten getirdiği bilgi ve tecrübeyi, teknolojiyi yakından takip eden ve sürekli kendini geliştiren ekibi ile harmanlayarak, tıbbi cihaz sektöründe uluslararası düzeyde hizmet vermeyi amaçlamaktadır ve bu amaçla, düzenleyici yasa ve standartlar çerçevesinde müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmeti zamanında sunarak, memnuniyetlerini üst düzeyde tutma hedefiyle kendini sürekli iyileştirmektir.

Vizyon & Misyon & Değerlerimiz

Misyon;

Sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu yüksek medikal teknolojileri ve ilaçların tedarikini sağlayarak , insanların uluslararası sağlık sisteminden yararlanabilmeleri için global anlayış ile kaliteli hizmet vermek ve bu yolla yaşam süresi ve kalitesini artırmaktır.

Vizyon;

Yerel ve global ortaklıklarla ciro ve pazar payı açısından pazar lideri olmak,
Müşteriler ve üretici firmalar tarafından ilk tercih edilen olmak,

Değerlerimiz;

  • Sorumluluk bilinci ve adanmışlık,
  • Çalışkanlık,
  • Tüm paydaşlara karşı güvenilir olmak,
  • İnsan odaklı çalışmak,
  • Etik, ilkeli, şeffaf ve dürüst çalışmak,
  • Kaliteden ödün vermemek.

Sertifikalarımız