SAĞLIK TURİZMİ

MAYHEALTRAVEL®

MAY GLOBAL MEDİKAL Turizm Seyahat Acentesi, A Grubu Seyahat Acentesi olarak sertifikalı bir şirket olup, Türkiye’nin lider turizm şirketlerinden biri olarak hizmet vermektedir.

MAY GLOBAL MEDİKAL Günümüzde iç ve dış pazarlar turizm sektörünün önde gelen firmaları ile işbirliğini sürdürmektedir. MAY GLOBAL MEDİKAL Turizm Sağlık Grubu, medikal turizm için hizmet vermeye hazırlanarak, Türkiye’deki hastalarınızın tedavi süreçlerinin her aşamasında sizlere destek verecektir.

MAY GLOBAL MEDİKAL Turizm Sağlık Grubu, medikal alandaki 20 yılı aşkın tecrübesine güvenerek; sağlık, ileri cerrahi operasyonlar, estetik, dental ve spa-termal turizmi için Türkiye’yi seçen yabancı hastaların, bölgedeki profesyonel ve deneyimli doktor ve ekibi ile işbirliği yaparak tedavilerini teknolojik olarak gelişmiş ve donanımlı sağlık tesislerinde almasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Anlaşmalı olduğumuz JCI akredite hastaneler, diş klinikleri, görüntüleme merkezleri, diyaliz klinikleri, kemoterapi merkezleri ,fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri ve termal tesisler gibi merkezlerde hastalıklarınıza multidisipliner yaklaşımlar sunarak, tedavinizi profesyonel ekibiyle planlayıp, organize ederek müşterilerine küresel sağlık hizmeti sağlama misyonu doğrultusunda, herhangi bir cinsiyet, milliyet, din ayrımı gözetmeksizin hizmet sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için www.mayhealtravel.com ziyaret ediniz..