MAY GLOBAL MEDİKAL

TÜM ÜRÜNLER

02FLO Isıtıcı Solunum Devresi

Güvenlik nedeni ile, 02FLO devreleri doğru akışı hastaya verebilmek amacıyla Pediatrik ve Yetişkin olmak üzere ikiye ayrılmıştır.

Derece sensörü ile entegre olan devrede, bir kablo hem ısıtıcı tel hem ısı sensörü arasında bağlantı kurar. Bu özelliği kullanımı kolaylaştırmanın yanı sıra, devrenin temiz ve düzgün kullanılmasını sağlar.

02FLO Nazal Kanül

Hem Pediatrik hem de Yetişkin hastalar için farklı nazal ölçülere sahip nazal kanüller; 02FLO Yüksek Akış Terapi sisteminde oluşturulan havanın hastaya doğru ve etkili bir biçimde ulaşabilmesini sağlar.

02FLO Yüksek Akış Terapi Sistemi

O2FLO Yüksek Akış Terapi Sistemi, ısıtılmış ve nemlendirilmiş hava sayesinde yüksek akış terapisi ile hastanın nefes alış verişini destekleyici basit bir kullanım prensibine sahiptir.

ARROW EZ-IO İntrasöz İğne

Intravenöz erişim gerektiren acil durumlarda, Arrow® EZ-IO® Intrasöz Vasküler Erişim Sistemi kanıtlanmış, hızlı ve etkili çözümler sunar.

Periferal venöz erişimi merkezi venöz kateter performansı ile gerçekleştirir.

Biatain® Ağ Yapışkanlı Örtü

Ekstra yapışkanlık gerektiren enfekte yaralar için üstün emilim. Üstün emilim için benzersiz 3 boyutlu köpük yapısı. Geniş antimikrobiyal profile sahip gümüş bir kompleks içerir. Kullanım süresinin tamamı (7 güne kadar) boyunca sürekli antimikrobiyal etki gösterir.

Biatain® Ag Yapışkansız Örtü

Ekstra hassas ciltli enfekte yaralar için üstün emilim. Üstün emilim için benzersiz 3 boyutlu köpük yapısı. Geniş antimikrobiyal profile sahip gümüş bir kompleks içerir. Kullanım süresinin tamamı (7 güne kadar) boyunca sürekli antimikrobiyal etki gösterir.

Biatain® Aljinat

Dökülen yaralar ve kavite doldurma için üstün emilim. Kavite doldurma için ideal. Benzersiz pansuman bütünlüğü. Minimum sızıntı ve maserasyon riski. Belgelendirilmiş hemostatik etki.

Biatain® Aljinat Ağ

Dökülen enfekte yaralar ve kavite doldurma için üstün emilim

Biatain Aljinat Ag herhangi bir büyüklük, şekil ve derinlikte orta derece ila ağır eksüdalı yaralar için yüksek ölçüde emici bir gümüş aljinat pansumandır./p>

Biatain® Yapışkanlı Örtü

Ekstra yapışkanlık gerektiren yaralar için üstün emilim. Üstün emilim için benzersiz 3 boyutlu köpük yapısı. Yumuşak ve esnek uyum. Üstün eksuda yönetimi. Dokunmasız açılma.

Biatain® Yapışkansız Örtü

Ekstra hassas ciltli yaralar için üstün emilim. Üstün emilim için benzersiz 3 boyutlu köpük yapısı. Minimum maserasyon ve sızıntı riski. Uzun kullanma süresi. Yumuşak ve esnek pansuman.

BioMAC Medikal Hava Kompresörü

 • Otomatik tahliye sistemi ve basınç şalteri kontrolü
 • Yüksek performans ve sessiz çalışma
 • Yüksek kalite bileşenler
 • Her seferinde temiz hava için hava filtreleme

Biyovent Mekanik Yoğun Bakım Ventilatörü

Türkiye’nin İlk Üst Düzey Yoğun Bakım Tipi Mekanik Ventilatör Cihazı

Cihazlarımız, müşterilerimizin eğitimine ve değerlendirmelerine özel olarak uyarlanmıştır ve gerekli maliyet dengesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Türkiye’de medikal cihaz arge ve üretiminde lider şirketlerden olan Biosys devam ettiği arge çalışmaları ile hastanelerin ihtiyaç duyduğu yüksek teknolojik cihazları yerli imkanlarla üreterek sektörüne öncülük etmektedir.

 • Invaziv ve Non-Invaziv Ventilasyon
 • Entegre Nebülizör
 • Akıllı Ventülasyon Modları
 • Yüksek Akış Oksijen Terapisi ve N-CPAP (nasal C-PAP)
 • Pediatrik, Yetişkin ve Yenidoğan (Opsiyonel) Hastalara Uygun

Comfeel® Bariyer (Koruyucu Krem)

Comfeel® Koruyucu yaraların çevresindeki cildin korunmasına yönelik bir üründür.

Comfeel® Plus Şeffaf

Yaranın kapatılması ve korunmasıyla daha hızlı yara iyileşmesi. Vücudun herhangi bir kısmına pansuman yapma esnekliği. Örtüyü değiştirmeden yarayı incelemeyi mümkün kılan şeffaflık. Bakteri ve su geçirmez üst film.

Comfeel® Plus Ülser

Yaranın kapatılması ve korunmasıyla daha hızlı yara iyileşmesi. 30 yıldır emin ve güvenilir tercih. İkincil örtü olarak kullanılabileceği gibi birincil olarak da kullanılabilir. Vücudun her kısmına pansuman yapmak üzere şekillendirilebilir. Bakteri ve su geçirmez üst film.

Coolief* Radyofrekans Jeneratörü

The COOLIEF* RF Jeneratörü RF ablasyonunu kolaylaştırır ve sezgisel kullanıma göre tasarlanmıştır. Yeni tasarlanmış 80 Watt RF jeneratörü, peristaltik pompa ve terapi kabloları ile fizyoterapistlerin soğutulmuş, standart, darbeli, TransDiskal ve İkili Bipolar RF türlerinde tam spektrumlu çalışmasına olanak sağlar.

Corflo* Nazogastrik/Nasointestinal Beslenme Tüpü

Avanos, neonatal, pediatrik ve yetişkin hastalar için çeşitli Nazogastrik/Nazointestinal beslenme tüpleri sunar.

Corgrip* Nazogastrik/Nazointestinal Tüp Tutucu Sistem

 • Hastaların yer değişim süreçlerinde devam eden risklerini minimize eder.
 • Maliyetleri düşürür ve devam eden enteral terapi ve prosedürlerde etkili hasta geri dönüşleri sağlar.

Cortrak* 2 Enteral Erişim Sistemi System

CORTRAK* Enteral Erişim Sistemi X-ray olmadan yatakbaşı tüp yerleştirme konusunda FDA onaylı tek cihazdır. Ekranı ve görselleri ile tüp yerleşimi ve akciğer yerleşiminde komplikasyonları minimize eder.

Echolong* Sürekli İğne & Kateter Seti

The EchoLong* Sürekli İğne & Kateter Seti ultrason altında görülebilen geliştirilmiş ekojenik iğne, 36 inç (914 mm) ölçülerinde 21 adet gazlı bez, uyarıcı olmayan kapalı uçlu kateter, 3 port tasarımı ve 360 derece hareket kabiliyeti ve radyopak kumaşı ile birliktedir.

EVE CCHD Yeni doğan Tarama Uygulaması

MASIMO, Dual SET® Oksimetrinin ilk uygulaması olarak , Masimo SET® MOC-9® modülü ve Eve ™ CCHD Yenidoğan Tarama Uygulaması ile birlikte hastanelerin CCHD tarama protokolüyle uyumlu olacak şekilde özelleştirilmiş, Eve uygulamasıyla preduktal ve postduktal bölgelerde iki eşzamanlı oksijen satürasyonu (SpO2) ölçümü yapabilmektedir.

Humidifier (Nemlendirici)

VHB20 Isıtıcı Nemlendirici, hastaya giden havayı ısıtmak ve nemlendirmek amacıyla tasarlanmıştır. İdeal ısı derecesi ve nemlendirme ile hastanın nefes alış veriş konforunu arttırır.

Kateter Setleri Ve Mini Kitler

 • Sinir blokajı kateter setleri
 • Epidural kateter setleri
 • Devamlı blokaj mini-kitleri
 • Devamlı epidural mini-kitleri

Masimo SET® Pulse Oximetry

Konvensiyonal nabız oksimetresi sadece nabız sinyali ile değil, nabızsız sinyal ile oksijen satürasyonunu kalibrasyona ihtiyaç duymadan ölçebilir. Normal pulse oksimetreler sadece atardamardan ölçüm yaptığı için, ürün bu özelliği ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

MAYHEAL Dezenfektan

MAYHEAL® insanlara faydalı olmak, sağlık sektörüne ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmak için Alkol içermeyen dezenfektan grubunda üretim ortaklığı ile yurt dışına ihraç etmeyi ve alanında en iyisi olmayı hedeflemektedir.

MAYHEAL Maske

MAYHEAL® , Kocaeli’ de bulunan 2.200 m2 kapalı alanda faaliyette olan fabrikamızda , full otomatik üretim hattı ile el değmeden ayda 18.600.000 yılda 220.000.000 adet üst düzey 5 katlı, 3 katlı ve N95 maske üretim kapasitesine sahiptir.

MAYHEAL® Elastik Sargı Bezi

MAYHEAL® Elastik Sargı Bezi, hafif kompresyon gerektiren vakalarda destekleyici olarak kullanılmakla beraber, yumuşak/hafif destek gerektiren incinme vakalarında da kullanılır. Elastik yapısı cildin sıkı bir şekilde sarılmasını sağlar. Yaraya yapışmayan özel yumuşak dokusu sayesinde son derece konforludur. Gözenekli yapısı sayesinde yaranın ve cildin hava almasını sağlar.

MAYHEAL® Sterilizasyon Kağıdı

MAYHEAL® Sterilizasyon Kağıdı, sterilizasyon uygulamaları için bir paketleme çözümü olarak tasarlanan sterilizasyon ruloları, tıbbi cihazın sterilizasyon sonrasından kullanımına kadar mikroorganizmalardan güvenli korunmasını sağlamaktadır.

MAYHEAL® Tıbbi Esnek Nonwoven Flaster

MAYHEAL® Tıbbi Esnek Nonwoven Flaster, tıbbi malzemelerin cilt üzerine sabitlenmesinde kullanılır. Hassas ciltler için ve esneme gerektiren eklem bölgelerinde kullanım için uygundur. Tek taraflı esneme özelliğine sahip Non-woven kumaştan üretilmiştir. Uzun süre sabitleyebilen güçlü akrilik yapışkana sahiptir. Yapışkanı kullanım sonrasında atık bırakmaz. Arkasındaki 1cm’lik kareler sayesinde düzgün kesilebilme özelliğine sahiptir. Hava geçirgendir, cildin hava almasını sağlar. X-Ray geçirgendir, plaster ile röntgen çekimine uygundur.

Mıc-Key* Düşük-Profil Gastrostomi Beslenme Tüpü

MIC-KEY* Düşük-Profil Gastrostomi Beslenme Tüpü, hastalara konvensiyonel gastrostomi beslenme tüplerindeki gibi özgürlüklerini ve hareketlerini kısıtlamayan bir konfor sunar.

On-Q* Ağrı Giderici Sistem

The ON-Q Ağrı Giderici Sistem, narkozsuz elastomerik pompası ile otomatik ve devamlı bir şekilde ideal akış ile hastanın operatif bölgesi için ya da sinirsel bölgeler için ağrıyı giderme prensibi ile çalışır ve 5 güne kadar etkisini sürdürür.

Hastanın ağrı giderimi ihtiyacına göre akışın hızı ve aralığı çeşitli şekillerde değiştirilebilir.

On-Q* Quikbloc* Kateter Sistemi

Geleneksel iğne yöntemleri yerine periferal sinir blokajını daha hızlı ve devamlı hale getirerek zaman kazandırır.

 • Ekojenik iğne ile ultrason altında görüntülenebilir.
 • Sızdırma yapmaz.
 • Yerinden oynama/çıkması minimalize edilmiş bir kateterdir, normal bir kateterden 30 kat daha fazla tutuşu vardır.
 • Açık ucu ile bükülmelere dayanıklı bir kateterdir ve 3 portu bulunur.
 • Enjeksiyon ve uzatma tüpü seti, örtüleri ve yapışkan bandajı ile birlikte kullanılabilir.
 • Uyarıcı ve uyarıcı olmayan konfigürasyon seçenekleri mevcuttur.

Physiotulle® Ag

Lokal enfeksiyonu önleyerek ve kontrol ederek daha hızlı yara iyileşmesi. Muamelesi ve kullanımı kolaydır. Rahatlık ve koruma. Uzun süreli ve kontrollü gümüş salınımı.

Polifarma Steril Distile Su İrrigasyon Çözeltisi

Polifarma Steril Distile Su 500ml ve 1000ml olarak 2 seçeneği vardır.

Prolong* İğne & Kateter Seti

ProLong* İğne & Kateter Seti; hem 30-derece blokaj iğnesi hem de Tuohy Bevel uyarıcı iğnesi ile kullanılabilir. 36 inç (914 mm) ölçülerinde 21 adet gazlı bez, uyarıcı olmayan kapalı uçlu kateter, 3-port tasarımı ve 360 derece hareket kabiliyeti ve radyopak kumaşı ile birliktedir.

Purilon® Jel

Purilon® - Etkin ve yumuşak debridmanla daha hızlı yara iyileşmesi. Nemlendirici ve emici özelliklerin eşleşmesi. Uygulaması ve çıkarması kolay. Minimum sızıntı ve maserasyon riski.

Rad-67: Noninvazif Satürasyon ve Hemoglobin Kontrol Monitörü

Rad-67 hem oksijen satürasyonu hem de non-invazif hemoglobin ölçümünü taşınabilir tek bir cihazda aynı anda ölçme yeteneğine sahiptir. Hem çoklu klinik hem de klinik olmayan ayar tercihleri ile acil servisler, ameliyat öncesi ve sonrası süreçler ve muayenelerde de kullanılır.

Spinal İğneler

 • Quincke
 • Whitacre
 • Sprotte
 • Short Bevel
 • Chiba

Ultrasonik Cerrahi Sistem

Türkiye’ de tek yetkili distribütörü olduğumuz Innolcon marka enerji sistemleri, yumuşak dokuların hemostatik kesilmesini ve pıhtılaşmasını desteklemek için ultrasonik enerji kullanır. Kemik dokusu ve fallop tüpleri dışındaki yumuşak dokuları ve çapı 5 mm'ye kadar olan damarları kesmek ve mühürlemek için kullanılabilir. Çeşitli açık ve endoskopik ameliyatlarda yaygın olarak uygulanmaktadır.

VHC60 Otomatik Beslemeli Nemlendirici Chamber

Patentli tasarımı ile 02FLO sensörü, chamberdaki düşük su seviyesini tespit eder. 02FLO Yüksek Akış sisteminde sıra dışı bir güvenlik sağlar.